Зареєстровано товарний знак Національного заповідника «Давній Галич»

15 лютого Державний Департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг» видав Національному заповіднику «Давній Галич» Свідоцтво на товарний знак нашої науково-дослідної установи.

Знак Заповідника для товарів і послуг виконаний у графічно-словесній композиції. Графічна композиція являє собою картуш з розірваним і закоченими досередини краями. Картуш у верхній частині увінчаний короною, яка має сім виступів – три посередині та два по боках. Середній виступ вищий, два по боках – нижчі. На картуші зображено розквітлий хрест. Історичні корені розквітлого хреста – ХІІ сторіччя, храм Св. Пантелеймона у Галичі. Сам картуш виконаний у стилі «під камінь», а розквітлий хрест – як зображення, витиснуте в камені, а тому темніше і з відтінками глибини. Знизу, під картушем, напис у два рядки: у першому – Національний заповідник - звичайним шрифтом, у другому - «Давній Галич» - іжицею. Розквітлий хрест символізує розквіт духовності на землі наших предків, а саму землю символізує картуш.

Знак виконано у чорно-білому кольорі.

Автори знаку – О.Б. Береговський та В.Й. Івасів.

Генеральна дирекція Національного заповідника «Давній Галич», а також автори інформують усіх українських та зарубіжних товаровиробників, що всі права на використання товарного знаку Заповідника застережені згідно з Міжнародною класифікацією товарів і послуг (Кл. 6, кл. 16, Кл. 19). Використовувати товарний знак для товарів та послуг Національного заповідника «Давній Галич» можна тільки за нашою згодою.

Image Gallery

  • Image folder specified does not exist!
  •  

Expeditions

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідницька експедиція Заповідника. Науковим консультант...

28 Mar 2011 Hits:3432

Read more

Architecture

The Castle of Halych

The prominent historian, one of the researchers of ancient Halych A. Petrushevych considered, that t... Read more

05 Apr 2011 Hits:14944

Churches of the Karmelits

In the war-time in 1655 the church and the buildings of the monastery were blasted and emptied. The ... Read more

02 Apr 2011 Hits:14889

The Churche of the Nativity

Nobody of researchers was lucky enough to set the date of the constructions of the church, although ... Read more

02 Apr 2011 Hits:1418