Презентували штемпель для погашення поштових марок

Неординарна подія відбулася минулого четверга в Галичі. Тут, у приміщенні Центру поштового зв’язку №6, презентували новий штемпель для погашення поштових марок нового зразка - з логотипом Національного заповідника «Давній Галич».

До цієї події всесвітнього, без перебільшення, значення ми йшли дуже довго, ще з часу підготовки до відзначення 1100-річчя від дня першої письмової згадки про наше місто, - сказав виступаючи під час презентації генеральний директор-науковий керівник Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський. – Власне тоді у заходах з відзначення цієї важливої дати та з метою популяризації історії давнього Галича планувалося випустити поштові марки, конверти, поштівки з галицькою тематикою. Та з певних причин зробити це тоді не вдалося. Нині ми, як кажуть, наздоганяємо втрачене. 

Олександр Береговський щиро подякував директору Івано-Франківської дирекції УД ППЗ «Укрпошта» п. Михайлові Саковському (а в його особі керівництву «Укрпошти» та «Укрмарки») за підтримку і оперативне впровадження в життя ідеї співробітників Національного заповідника «Давній Галич». А Михайло Саковський, в свою чергу, висловив слова вдячності ініціаторам ідеї й авторові дизайну штемпеля та його художнього оформлення відомому галицькому художникові Володимиру Івасіву.

Відрадно, що відтепер на всій кореспонденції, яка буде відправлятися з Галича в країни близького та далекого зарубіжжя, та й, зрештою, в інші міста нашої держави, буде зображення Галицької символіки. Це буде своєрідним внеском у популяризацію історії нашого краю.

І насамкінець варто наголосити, що автори та ініціатори цього проекту і керівництво «Укрпошти» не зупинилися на досягнутому. І вже нині працюють над підготовкою серії поштових марок та конвертів з Галицькою тематикою, аби запустити їх у виробництво ще в цьому році.


Image Gallery

  • Image folder specified does not exist!
  •  

Expeditions

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідницька експедиція Заповідника. Науковим консультант...

28 Mar 2011 Hits:3432

Read more

Architecture

The Castle of Halych

The prominent historian, one of the researchers of ancient Halych A. Petrushevych considered, that t... Read more

05 Apr 2011 Hits:14944

Churches of the Karmelits

In the war-time in 1655 the church and the buildings of the monastery were blasted and emptied. The ... Read more

02 Apr 2011 Hits:14889

The Churche of the Nativity

Nobody of researchers was lucky enough to set the date of the constructions of the church, although ... Read more

02 Apr 2011 Hits:1418