Подорож до паралельного світу

Виставка картин івано-франківських художників «Паралельний світ» відкрилася у картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич». На виставці представлені картини митців Володимира Сандюка, Владислава Симчича, Михайла Тимчука, Юрія Писара та Михайла Дейнеги - директора Івано-Франківського художнього музею.

Кожен автор по-своєму дивиться на цей світ, по-особливому його сприймає. Власне і кажуть, що митці ніби живуть у іншому, паралельному світі, тікають у нього, якщо їх цей не сприймає чи не розуміє. У свій світ через картини вони запрошують і нас, людей, які до мистецтва мають не постійне, а дотичне відношення.

П’ять художників - п’ять стилів. Добре поле для мистецтвознавців та критиків. А втім оцінювати завжди легше, аніж творити. Зрештою, кожен художник відтворює красу цього світу, навіть якщо бачить його не таким.

Генеральний директор - науковий керівник Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський подякував митцям, за те, що вони привезли свої полотна до Галича і дають змогу галичанам прилучитися до прекрасного. Кожна людина має знайти час і можливість прийти сюди і відчути, як творить маляр. Зустріч із прекрасним - це вже не змарнований час.

У перший день виставки її мали змогу оглянути десятки мешканців міста. Зрештою стає доброю традицією запрошувати на виставку і туристів, які зазвичай приїжджають до Галича оглянути його історичні пам’ятки. Як засвідчує один із записів у Книзі відгуків картинної галереї, «Виставка цікава, неординарна. Дуже дякуємо авторам, організаторам за прекрасні емоції, радість від побаченого»…

Хочете і ви відчути щось подібне - завітайте до Галича найближчим часом.

Автор: Іван Драбчук

Expeditions

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідницька експедиція Заповідника. Науковим консультант...

28 Mar 2011 Hits:3084

Read more

Architecture

The Castle of Halych

The prominent historian, one of the researchers of ancient Halych A. Petrushevych considered, that t... Read more

05 Apr 2011 Hits:14794

Churches of the Karmelits

In the war-time in 1655 the church and the buildings of the monastery were blasted and emptied. The ... Read more

02 Apr 2011 Hits:14722

The Churche of the Nativity

Nobody of researchers was lucky enough to set the date of the constructions of the church, although ... Read more

02 Apr 2011 Hits:1246