У 2009 р. закінчила Івано-Франківський інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю "Фінанси".

З вересня 2007 р. працювала на посаді друкарки, з травня 2010 р. - інженер І категорії інженерно-виробничого відділу.

З квітня 2016 р. працює на посаді інженера з охорони праці інженерно-виробничого відділу.

У 2001 р. закінчила Бурштинський енергетичний коледж за спеціальністю "Економіка підприємства" і здобула кваліфікацію економіста.

Повну вищу освіту здобула у Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю "Міжнародна економіка".

В Національному заповіднику "Давній Галич" працює з квітня 2003 р. на посадах: інженер І категорії інженерно-виробничого відділу, інженер з охорони праці.

З квітня 2016 року працює на посаді економіста І категорії бухгалтерської служби.

У 2014 р. закінчила Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника" за спеціальністю "Фінанси та кредит".

На посаді бухгалтера І категорії бухгалтерської служби Національного заповідника "Давній Галич" працює з жовтня 2016 р.

У 2011 р. закінчив Приватний вищий навчальний заклад Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького за спеціальністю "Містобудування".

З червня 2016 р. працює на посалі старшого лаборанта художньо-реставраційного відділу Національного заповідника "Давній Галич".

У 2013 р. закінчила Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника" за спеціальністю "Декоративно-прикладне мистецтво".

З жовтня 2007 р. молодший науковий співробітник історичного відділу, квітень 2008 р. - молодший науковий співробітник музею караїмської історії та культури.

З червня 2012 р. працює на посаді реставратора художньо-реставраційного відділу Національного заповідника "Давній Галич".

У 2015 році закінчила Інститут історії, політології та міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
У Національному заповіднику «Давній Галич» працює з серпня 2015 року на посаді екскурсовода І-ї категорії відділу «Музей караїмської історії та культури».

Працює музейним доглядачем відділу "Музей караїмської історії та культури" з 6 січня 2005 року. Слідкує за збереженням музейних експонатів, веде облік експонатів та стежить за чистотою закріплених за нею об'єктів. Спостерігає за тим, щоб відвідувачі не порушували правил поведінки на території музею.

У 2014 році закінчив Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника за спеціальністю "Туризмознавство".
У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з червня 2015 року на посаді екскурсовода відділу "Музей історії Галича".

У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 1997 року на посаді доглядача Музею народної архітектури і побуту Прикарпаття.
З 1998 по 1999 роки – доглядач відділу фондів.
З 2000 року – музейний доглядач відділу "Музей історії Галича".

Закінчив історичний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В. Стефаника (1991 р.) та філологічний факультет Прикарпатського національного університету (1997 р.). 
У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 2000 року на посадах наукового співробітника історичного відділу, провідного редактора інформаційно-видавничого відділу.
Автор численних публікацій у місцевій та регіональній періодиці на краєзнавчу та історичну тематику. Підготував до друку кілька десятків видань, у тому числі власних: поетичних збірок, книг про минуле нашого краю, зокрема "Непізнана минувшина", "Духова криниця", "Чудотворні ікони Прикарпаття", "Пристань віків", "Постаті галицької історії", "Іван Мирон – міністр ЗУНР" (у співавторстві з М. Скаврінком), "Галич запрошує" (у співавторстві з В. Дідухом), "Чужинці у долі України" та інших.
Лауреат Всеукраїнського конкурсу "На краще висвітлення засобами масової інформації історії Галича: його минулого і сьогодення" імені Памви Беринди, премії ім. Р. Федоріва та премії ім. М. Підгірянки.
Нагороджений Грамотою Міністерства культури і мистецтв України.

Page 1 of 2

Expeditions

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідницька експедиція Заповідника. Науковим консультант...

28 Mar 2011 Hits:3082

Read more

Architecture

The Castle of Halych

The prominent historian, one of the researchers of ancient Halych A. Petrushevych considered, that t... Read more

05 Apr 2011 Hits:14794

Churches of the Karmelits

In the war-time in 1655 the church and the buildings of the monastery were blasted and emptied. The ... Read more

02 Apr 2011 Hits:14722

The Churche of the Nativity

Nobody of researchers was lucky enough to set the date of the constructions of the church, although ... Read more

02 Apr 2011 Hits:1246